درباره سايت « ايده هاي طراحي خلاق » :
در زندگي روزمره و در برخورد با رويداد هاي روزانه مدام ايده ها و طرح هاي جديدي به ذهن انسان خطور مي کند . چنانچه براي تدوين اين ايده ها فرايندي در نظرگرفته شود که اين ايده ها به گونه اي متولد شوند،اين شکل از پديدار شدن ايده ها تداوم مي يابد و  ناب تر مي شود.همچون جريان رود است ، گاهي نميشود جلوي آن را گرفت فقط بايد آن را درست هدايت کرد .
اين هدايت از يک يادداشت روزانه مي تواند شروع شود و به يک آفرينش نو ختم شود.اين آفرينش ها و يادداشت ها مي توانند روزانه و يا حتي لحظه به لحظه باشند.
از اين رو هدف وب سايت « خانه ايده هاي طراحي خلاق » آن است تا ايده هاي جديد خود را به اشتراک بگذارد.حال اين ايده ها مي تواند هر چيزي باشد از يک طرح و ايده ي هنري گرفته تا يک ايده ي کوچک صنعتي يا هزاران ايده ي  کوچک و بزرگ ديگر فرقي نميکند.برخي ازين ايده ها ممکن است حتي خنده دار باشند يا به هيچ دردي نخورند مهم نيست تنها چيزي که مهم است تولد يک ايده است.
ايده ي ساخت تئاتر عروسکي و اجراي آن در يک شهرفرنگ از آن دسته ايده هاي جديديست که ساخته شده است و روي صحنه خواهد رفت ازين رو شروع طراحي و راه اندازي وب سايت با اجراي اين ايده همراه شده است ولي بخشهاي بعدي اين سايت به زودي فعال خواهد شد و ايده هاي جديد منحصر به تئاتر نخواهد بود.ايده هاي صنعتي ، هنري ، تجاري،پزشکي ، حتي شايد به شکل نامتناسبي به کار گرفته شوند.
قسمت هايي براي تبادل نظر و يادداشت دوستان خلاق و ايده پرداز جهت همکاري در نظر گرفته شده است.خيلي از جاها همکاري و کار گروهي در آفرينش يک ايده بسيار نتيجه بخش تر خواهد بود و زمان کمتري را صرف خواهد کرد.
بنابراين همه کساني که ذهني خلاق دارند و در زمينه ايده هاي نو کوشا هستند مي توانند با اين وب سايت همکاري کنند.
درباره محمد داوند:
متولد: 1356 - همدان
فارغ التحصيل:مهندسي مکانيک
مکانيک در طراحي جامدات - دانشگاه بوعلي سينا - همدان